Тиждень світової літератури

ТИЖДЕНЬ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Позакласна робота із світової літератури є важливою складовою навчально  - виховного процесу, адже має на меті залучення школярів до скарбниці світової літератури, є засобом формування в учнів інтересу до предмета , розширення юта поглиблення знань. Один із найбільш  популярних аспектів позакласної роботи є предметний тиждень.

З 11 по 15 лютого в школі проходив тиждень світової літератури. Протягом тижня учні демонстрували творчі здібності, ерудицію, акторську майстерність, приймали участь у різних конкурсах.

Під час проведення заходів учні дізнались багато цікавого про життя і творчість письменників, збагатилися знаннями  про кращі твори світової літератури, переглянули новинки художньої літератури.

Роботи учнів  5-11 класів