Тиждень світової літератури

Література як один із видів мистецтва покликана збуджувати естетичні почуття. Головне — не залишити дитину байдужою, будити її думки і почуття, намагатися створювати такі умови, коли кожен захоче висловитись, а ще краще,  коли блищатимуть очі, червонітимуть щоки від захоплення чи то думками і вчинками героїв, чи то власними думками.
          У ході позакласних та позашкільних годин спілкування доречно зацікавлювати дітей не лише програмовим матеріалом, але й надавати їм додаткову інформацію, сприяти формуванню в учнів уявлень про єдність світового літературного, культурного й цивілізаційного процесу. Під час проведення тижня зарубіжної літератури можна поєднувати різні види творчої та пошукової діяльності, розвиваючи в такий спосіб художньо-естетичні смаки, дитячу винахідливість та кмітливість. Протягом нього діти отримують змогу торкнутися найвизначніших перлин світового літературного мистецтва.

Інтегрований урок - світова література / художня культура (Хливнюк В.М., Андрюшина М.В.)

Виховна година "Суд над  порушниками прав казкових героїв"

Урок-суд над Радіоном Роскольніковим

Вистава "На гостину до Диканьки"