Семінар-практикум вчителів іноземних мов

23 грудня 2014 року  на базі  ЗОШ №9  відбувся семінар-практикум  вчителів іноземних мов загальноосвітніх навчальних закладів м.Умані на тему «Реалізація вимог Державного стандарту щодо викладання іноземних мов у початковій та середній школі». Метою заходу було ознайомити учасників семінару з формами та методами компетентісного підходу, інтерактивними технологіями під час впровадження Державного стандарту при викладанні іноземних мов в початковій та середній школі. Методист міського методичного кабінету  Флюдренко О.А. виступила з доповіддю з  теми семінару.

Роботу кафедри вчителів іноземних мов презентувала голова МО вчителів іноземних мов ЗОШ № 9 Лагуш Л. В.

Учителі Крочак І.В., Близнюк О.Б., Лагуш Л.В., Пікалюк І.А.  не лише поділилися досвідом роботи, але й активно залучали до співпраці усіх учасників семінару.

Методист міського методичного кабінету Флюдренко О.А. підвела підсумки семінару та щиро подякувала адміністрації та вчителям іноземних мов за  змістовно та гарно підготовлений і проведений семінар.