Новорічні свята

Новий рік! Ці два слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами.

Саме так проходили свята у нашій школі. Розпочалося все із дня Святого Миколая. Учні групи продовженого дня під керівництвом Нагорної О.С. підготували святкове дійство "А хто, хто Миколая любить!".

Було проведено загальношкільну благодійну акцію "Святий Миколай - дітям!". На зібрані кошти придбано новорічні подарунки учням із малозабезпечених сімей.

На високому рівні були проведені Новорічні свята у 4-А(Тихонюк Н.Б.),2-А(Однороженко І.В.).

Організовано та цікаво відбулися святкові дійства у 2-Б(Касьянова Л.А.), 1-А(Долобан О.О.).

Яскравими та веселими пройшли вистави у 1-Б(Сарницька В.В.), 3-А(Ніколіч І.М.), 3-Б(Кокоруза Т.Б.).

Новорічні свята - це чудовий спосіб проявити свої акторські  та організаційні здібності. Учнівське самоврядування брало активну участь у новорічних дійствах початкової школи( Цистанов В.,Ковальчук О.,(11 кл.) Рабозей А.,(7-Б) Терлецька С.(9-Б).

Всі класоводи залучали батьків до проведення свят.

Під час проведення заходів учні показали показали свої уміння співати, танцювати, знаходити креативні рішення гуртом.

Хай буде все омріяне-здійсненним!
А втілене хай буде до снаги!
І кожна мить яскрава, не буденна
У році Новому – Вкраїнської кози!
Добробут, щастя та веселість,
Здоровість, успіх та дитячій сміх
Хай не покине рідної оселі
І буде з Вами та Україною весь рік!

З Новим 2015 роком – роком надій, сподівань та мрій!