Полум'я життя через віки історії

Протягом кількох місяців учні під керівництвом заступника директора з виховної роботи Зерник Л.В. працювали над історичним літературно-дослідницьким проектом «Полум’я життя через віки історії».

12 грудня учасники проекту представляли результати проведеної роботи з національно-патріотичного виховання. Вони ознайомили своїх товаришів  з кількома сторінками історії України – від трипільських племен до слави княжої доби, від перемог Данила Галицького до   звитяги Запорізького козацтва,  від боротьби  воїнів пера до героїв Революції Гідності.

Хотілося б, щоб через віки дійшов і  шелест козацьких знамен, і  стогін української землі під копитами навальних ординців, і бій,  між життям і смертю, між минулим і майбутнім нашого народу.

Трипільська культура (7А, 7Б класи)

Уривок з вистави «Троянові діти» Н. Забіли. Заснування Києва Києм, Щеком, Хоривом.  (8А, 8Б класи)

Княжа доба. Княгиня Ольга (вчитель Андрюшина М.В.), Святослав Хоробрий, Володимир Великий, Ярослав Мудрий (учні 9Б класу)

Промова князя Данила Галицького перед селянами, ремісниками, будівельниками (9А клас)

Обрання гетьмана (10 клас)

Танець у виконанні студентів УДПУ «Їхали козаки»

Літературна сторінка. Передача «Вогню життя» (Вчитель Яременко Л.В., Літвінова І., 8Б клас, Ященко А., 10 клас)

Вистава «На майдані у Києві» (11 клас)

Щоб мир, злагода ніколи не покидали нашу державу, ми повинні бути разом — українці заходу і сходу, яких за іронією долі роз’єднали в певний період чужоземні поневолювачі. Але традиції, пісні, історію, мову неможливо сховати, зламати, вони  вже не одне покоління передаються із вуст в уста. Бо це є найцінніший скарб, який дістався нам.   Поки ми одна держава, в якій живе український багатонаціональний народ, який любить свою Батьківщину, відданий їй, активно працює на її благо, бережливо ставиться до історії, прагне до зміцнення честі й гідності своєї держави, то ніхто не зможе роз’єднати і перемогти нас.