Акція 16 днів проти насильства

•                     25 листопада по класах пройшли бесіди на тему "Захисти себе від насильства" і "Правила соціальної поведінки людей".

•                     Учні 9-11 класів випустили стінгазети на тему "Насиллю - Ні!", «Права людини».

•                     В шкільній бібліотеці працювала виставка літератури про права людини.

•                     01.12.2014 р. для учнів з девіантною поведінкою був проведений тренінг "Як перемогти насильника в собі", а для 10-11 класів - анкетування "Які явища сімейного життя ви вважаєте фактом домашнього насильства?".

•                     03.12.2014р. учні 11 класу провели засідання круглого столу на тему «Гендерне насильство та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків».

•                     02.12.2014р. листопада був проведений флешмоб для учнів 1-4 класів, школярі утворювали слова "РОЗУМІННЯ" і "ЗЛАГОДА".

•                     04.12.2014 проведено майстер-клас( виготовлення подарунків-сувенірів для захисників Вітчизни).