День учителя!

У п’ятницю, 3 жовтня, в нашій школі було святково і гамірно: усмішки,привітання,теплі слова і побажання. Учні вітали своїх вчителів з Міжнародним Днем учителя і щиро зичили їм здоровя, миру і всіх земних гараздів.

Традиційно цей день є Днем  учнівського  самоврядування. Учні 9-11 класів виконували
функції адміністрації, вчителів та інших працівників закладу.

Директором школи була обрана Загороднюк Юлія (9-Бклас),  яка сформувала злагоджену команду. Найбільш відповідально до виконання своїх обов’язків віднеслися учні: Терлецька Софія(9-Б), Ященко Олена(10клас), Пісня Тетяна(10клас), Соболенко Діана (9-Б) .

Справжню педагогічну майстерність показали Близнюк
Анастасія (11клас), Олійник Ірина(11клас), Кривих Анастасія(11клас).

Вражаючою була також виставка композицій Дари природи”. На
засіданні активу учнівського самоврядування визначено переможці
в:

І місце – 7 А кл,6 Б кл.

ІІ місце – 11кл, 7 Б кл.

ІІІ місце – 5Б,6А

8А - Номінація
«Естетичне оформлення»

8Б - «Яскравість образу»

9кл-  «Оригінальність»

Після уроків відбулося святкове  КВК між командою
учнів 11класу(«Хоробрі зайці») та командою вчителів («Духи школи»).

Учні та вчителі проявили свою інтелектуальність, творчість , артистизм.  Свято, яке відбулося, обєднало нас у родину. Цей день став для всіх відпочинком, джерелом веселого настрою, нових знань, досягнень та жартів.