День перемоги!

Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших...

День Перемоги є днем торжества безсмертного подвигу народу - переможця над фашизмом, всенародної пам'яті про його боротьбу за свободу і незалежність Батьківщини.

9 травня - свято зі сльозами на очах. Уже 69 років все людство відзначає 9 Травня як День Перемоги, як символ радості і скорботи, пам'яті і безсмертя, як символ дружби народів, які в ім'я життя і майбутнього власною кров'ю захищали кожний клаптик нашої рідної землі. Учні  9 класу (класний керівник Бобошко Л.В.) підготували урок-пам'яті "Ніхто не забутий, ніщо не забуте".

Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші діди і прадіди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей. Будемо ж гідні ратного і трудового подвигу наших предків. Зробимо все від нас залежне, щоб розквітав, ставав красивішим і заможнішим рідний край. Нехай земля радує щедрим колосом, а чисте, мирне небо – сонячними погожими днинами, рясним, своєчасним дощем.