Тиждень іноземних мов

З 17 по 21 лютого в школі проходив тиждень іноземної мови. Учні демонстрували творчі здібності, ерудицію, акторську майстерність, беручи участь у різних заходах та конкурсах.

Серед учнів восьмого класу було проведено конкурс знавців іспанської мови, підготовлено виставку газет "Культура Іспанії".

У 6-А класі вчителі Бобошко Л.В. та Побережець С.І.  провели інтегрований  урок  на тему "A trip around London". Учні мали змогу переконатися, що англійська мова є механізмом засвоєння нових знань з інших предметів, зокрема математики.

Учні 2-4 класів взяли активну участь у проведенні свята "English is fun", вони показали свої вміння декламувати вірші на англійській мові, проявили свої акторські здібності.

Вернісаж англійських пісень та віршів (9-11 клас) покращив мовні навики учнів, сприяв культурній інтеграції.

Брейн-ринг "Around the English-speaking world" (7-А, 7-Б класи), продемонстрував високий рівень знань учнями англійської мови, культури  та традицій англомовного світу.

Завершився тиждень конкурсною програмою "Miss English", де учасниці змагались за право бути найкрасивішими, найрозумнішими, найталановитішими. В цьому році цей почесний титул завоювала учениця 6-А класу Беньковська Ірина.

Позакласна робота з іноземної мови  є важливою складовою навчально  - виховного процесу, адже має на меті стимулювати інтерес до вивчення мов, розширення та поглиблення знань.