Шевченківський тиждень

З 11 по 14 березня 2014 року у школі пройшов Шевченківський тиждень. До роботи були залучені учні всіх класів. Цікаві і змістовні заходи пройшли у кожному класі.

У рамках тижня відбулися виставка дитячих малюнків до творів Т.Г. Шевченка; вікторина «Тарасове слово вічне»; перегляд кінофільму «Тарас Григорович Шевченко. Заповіт», екскурсія для 7-9 класів в малу картинну галерею «Шевченко - художник»; проведено виховні години «У Шевченковій світлиці».

11.03.14 літературно-музична композиція для учнів 5-8 класів «Мандрівка Тарасовими шляхами»;

12.03.14 конкурс читців – декламаторів для 5 – 7 класів «Вогонь Шевченкових поезій»;

13.03.14 – літературно-музична композиція для учнів 9-11 класів «І лине над землею Шевченкове святеє слово»;

13.03.14 – літературно-музична композиція для учнів початкових класів «Вшановуєм Великого Кобзаря»;

14.03.14 вистава «Назар Стодоля»;

14.03.14  вистава «Жінки в долі Т.Г.Шевченка».

Літературно-музичні композиції, конкурс читців-декламаторів, вистави поглибили знання учнів про життєвий та творчий шлях Кобзаря, сприяли вихованню любові та поваги до творчої спадщини поета.

Вистава «Жінки в долі Шевченка» допомогла учням пізнати соціальні, політичні, життєві ідеали великого Кобзаря, а в тому, кого і як кохав творець, – один із ключів до його творчості.

Переможці конкурсів, найактивніші учасники заходів, читці віршів були відзначені грамотами.

Т. Г. Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Його творчість – це святиня, якою дорожить і пишається український народ. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.