Тиждень математики

Б.Паскаль говорив: «Предмет математики настільки серйозний, що корисно не втрачати нагоди зробити його трохи цікавим».  Математика вчить мислити і разом з тим вселяє віру в безмежні сили людського розуму, вона виховує волю і характер.

З 17 по 21 лютого в нашій школі пройшов тиждень математики, під час якого проводились різноманітні конкурси і розваги, які проводили вчителі математики.

Згідно плану проведення тижня відбулися такі заходи:

Виставка газет та листівок;

Урок цікавої задачі "Знайомтесь людина" (Побережна Т. Г., 7 кл.);

"Подорож до країни "Метромір" (Збарживецька Н. М., 5 кл.);

"Малюю та пишу про математику" (Збарживецька Н. М., 5 кл.);

гра "Я люблю математику" (Побережець С.І., 6 кл.);

урок-гра  "Жар холодних чисел та пафос безстрашної логіки" (Сухецька Л. І., 8 кл.);

проведено відкритий урок з теми "Додавання та віднімання раціональних чисел";

презентації  з теми "Квадратична функція" (Побережна Т. Г., 9 кл.);

презентації  з теми  "Жінки-математики" (Збарживецька Н. М., 10 кл.);

презентації  з теми  "Все навколо - геометрія"  (Сухецька Л. І., 11 кл.).

Протягом тижня математики учні поглибили свої математичні знання, проявили себе як науковці, оратори  та ще раз переконались у правильності слів Яна Снядецького: "Математика — цариця всіх наук. Її улюблениця — істина, її вбрання — простота і ясність. Палац цієї володарки оточено тернистими заростями, і, щоб досягти його, кожному доводиться пробиратися крізь хащі. Випадковий мандрівник не виявить у палаці нічого привабливого. Краса його відкривається лише розуму, що любить істину і загартований в боротьбі з труднощами, і такому, який свідчить про незвичайну схильність людини до заплутаних, але невичерпних і піднесених розумових насолод."