Новий рік!

Згідно плану роботи школи 26.-27.12 2013 проведено новорічні заходи, до яких були залучені учні 1-11 класів. Всі заходи  емоційно насичені, включали концертну програму, театралізації, ігрові моменти. Слід відзначити, що класні керівники 1-4 класів активно  залучали батьківську громаду до співпраці.

На високому  рівні було проведено Новорічні свята у 5Б, 6А класах (класні керівники Лагуш Л.В., Хливнюк В.М.).

Цікавим був вечір старшокласників. Учні 9 класу під керівництвом Приходько З.Д. підготували «Андріївські вечорниці». Захоплюючою була гра акторів з 10 класу «Пригоди у казковому лісі». Одинацятикласники  підготували хореографічну композицію «Новорічний бал». Члени учнівського самоврядування забезпечили організацію заходу, проведення конкурсів, змагань.

Учнівське об’єднання «Лідер» надавало допомогу класним керівникам у проведенні Новорічних свят, організувало вітання школярів, музичні перерви у початковій школі. Найбільш активними були: Бондаренко І., Бодров Ю., Літвінова І., Терлецька С., Караман О., Кривих А., Близнюк Б.

Зі звітним концертом «Різдвяні зустрічі» виступили вокальні гуртки. Глядачі мали змогу відчути наближення Нового року та Різдвяних свят.