Передноворічний марафон

У нашій школі розпочався передноворічний марафон. Учні разом із вчителями веселились на Андріївських вечорницях та загадували бажання і зустрічали Святого Миколая.

13 грудня учні 3-Б класу відвідали резиденцію Святого Миколая. Діти написали йому листа, розфарбували чарівні будиночки, разом з казковими героями брали участь у конкурсах та забавах. Ще й відвідали таємниче підземелля. Всі отримали море позитивних вражень та емоцій!!!

Андріївські вечорниці - одна з найцікавіших традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу.  Традиційно на свято Андрія, яке випадає на 13 грудня, влаштовувалися вечорниці, на які збиралися неодружені хлопці та дівчата з усього села.

В цей день учні 5-А класу познайомилися з традиціями і звичаями цього свята, вивчали прислів'я і розгадували загадки. Але найяскравішим моментом на святі було кусання калити.

Так, учні 5-Б класу також побували на вечорницях, пригадали традиції, головні страви, покусали калиту, поворожили і просто весело провели час!

Учні 6-Б класу долучились до акції "Привітай воїна зі святами!" та виготовили вітальні листівки. Листи, листівки, зроблені дитячими руками, до Дня Св. Миколая, були передані у міську волонтерську організацію "Разом".

Традиційно у нашій школі запрацювала резиденція Святого Миколая. Кожен бажаючий зміг сфотографуватися зі Св. Миколаєм та вкинути листа зі своїми найпотаємнішими мріями у чарівну скриньку. Також Св. Миколай зі своїми помічниками завітав до учнів молодшої школи, він порадував їх солодкими подаруночками за слухняність, старанність, працьовитість.

А згодом на гостину до Миколая наймолодших учнів запросили актори шкільного драмгуртка " Театральні замальовки", під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Хливнюк Віри Миколаївни. Сміх, гарний настрій та гучні оплески були найкращими подарунками для акторів та глядачів.

Новорічні свята - це, мабуть, найдивовижніші й найчарівніші дні у році, адже кожен з нас, дорослий чи малий, вірить у дива. У  10-В класі відбулося свято до Дня Святого Миколая. Учні активно брали участь у конкурсах. Перемогли радощі, веселощі та дружба!