Бібліотечні заходи до Дня писемності та мови.

9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови.

Це свято започаткували ще у 1997 році, коли президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови у консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови».

Наша школа не залишилась осторонь. Бібліотекар нашої школи організувала виставку книг, посібників, словників, які  допоможуть учням у вивченні рідної мови. Діти на перервах мали можливість з ними ознайомитись.

" Не бійтесь заглядати у словник

Це пишний яр, а не сумне провалля..."

( М. Рильський)

Заочну екскурсію сторінками історії розвитку рідної мови провели учні 10-А класу разом із бібліотекарем школи Сухецькою Л. І. та учителем української мови та літератури  Приходько З.Д.