Робота бібліотеки

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а бібліотекарі – вірними зберігачами і популяризаторами духовного надбання поколінь.

Завдяки шкільній бібліотеці люди мають унікальну можливість познайомитися з історією розвитку освіти та культури рідного краю. Без шкільної бібліотеки неможливо сьогодні уявити навчання і виховання школярів, без неї неможлива освіта і самоосвіта педагогічних працівників, учнів та батьків.

В.О.Сухомлинський писав: «У школі повинен яскраво горіти невгасимий вогник розумового життя; чим багатші й багатогранніші інтелектуальні інтереси вчителів і учнів, чим дорожче для кожного вихованця найважливіше джерело знань – книга, тим менша небезпека розумової обмеженості, байдужості до знань».

Тому основне завдання шкільного бібліотекаря полягає у прищепленні дитині любові до книги, навчанні учнів-читачів користуватися бібліотекою, її фондами, довідково-бібліографічним апаратом. З цим чудово справляється наша нова бібліотекарка Сухецька Лариса Іванівна.

До Дня народження міста у нашій школі відбулася виставка "Історія міста".

7 жовтня у 5-Б класі проведено бібліотечний урок "Дитячі письменники Черкащини". Бібліотекар Лариса Іванівна ознайомила дітей з творчістю дитячих письменників рідного краю.

8 жовтня у нашій школі пройшла виставка книг "Літературне мистецтво рідного краю". Учні не лише познайомилися з літературою, а й декламували вірші про природу.