Свято в шкільній родині

День працівників освіти в нашій школі пройшов весело, цікаво та насичено. Вранці вчителів привітали святковими стіннівками.

Дослідивши особливості учительської професії, члени учнівського самоврядування підготувало чудову фотозону, де могли сфотографуватись всі бажаючі.

І як завжди, традиційно, відбувся  День учнівського самоврядування. На один день у нашій шкільній родині сталися  зміни – до роботи взявся «новий» педагогічний колектив, а саме – учні 10-11 класів, які проводили уроки з різних предметів: фізики, алгебри, інформатики, української літератури, історії України. Вони готувалися і хвилювалися. Кожен мав можливість побачити і подумати про те, наскільки складною та багатогранною є професія вчителя.

А «новою» адміністрацією були члени учнівського самоврядування школи: директором - Мазуренко Вікторія, заступниками – Ведмідь  Олександр та Вінарська Анна, педагогом-організатором – Комісаренко Марія, соціальним педагогом – Соколюк  Аліка, психологом – Волошина  Світлана.

Перерви – це  взагалі щось неймовірне, учні 10 класів організували музичні перерви та флешмоб.  Молодшим школярам теж приділили увагу – з ними пострибала і потанцювала Комісаренко Анна.

Завершився день святковим концертом, який підготували майбутні випускники школи з класним керівником Андрюшиною М. В.

Щиро дякуємо всім організаторам та учасникам за чудовий день, наповнений неймовірними емоціями!