МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

І наша увага і турбота необхідна їм кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до тих, хто своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Приємно, що багато хто з них ведуть активний спосіб життя, беруть участь в патріотичному вихованні молоді, захоплюються мистецтвом і творчістю.

Напередодні відзначення Дня людей похилого віку, учні нашої школи традиційно привітали мешканців Будинку ветеранів. З вітальною програмою виступили ансамбль "Після уроків" (керівник Муліка Н. В.), солістки ансамблю "Україночка" - Соколюк Аліка та Ільчук Інна (хореограф Мала М. В). Концертну програму організувала педагог-організатор Тімуш Т. А.