Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень і Всеукраїнський Олімпійський урок – це комплекс заходів, спрямованих на популяризацію спорту, здорового способу життя, розвитку Олімпійського руху в Україні, які проводяться в  закладах загальної середньої освіти нашого міста.

Основними формами проведення Олімпійського тижня та Всеукраїнського Олімпійського уроку є спортивно-видовищні заходи, серед яких проведення змагань з олімпійських видів спорту, конкурсів, пов’язаних з розвитком і пропагандою здорового способу життя.

Традиційно, на початку нового навчального року у нашій школі проводиться Олімпійський тиждень. 8 вересня відбувся Олімпійський урок, в рамках якого було проведено:

- спортивні естафети - 5-7 класи;
      - змагання з шашок серед учнів восьмих класів;
      - турнір з підтягування серед 9-11 класів.
     Учні продемонстрували спритність, витривалість, командну роботу на високому рівні.

Дякуємо вчителям та учням нашої школи за веселий, активний, наповнений позитивними емоціями тиждень!