День знань

1 вересня - особливий день у житті кожного школяра. Цього року наша школа гостинно відкрила двері для учнів інших шкіл. Урочистий дзвоник пролунав для учнів 8-11 класів.

День знань для учнів 5-7 класів розпочався цікавими, пізнавальними, розважальними майстер-класами, які підготували керівники гуртків міського центру позашкільної освіти "Територія творчості".

Родзинкою Дня знань був квест для молодших школярів - "Україна єдина". Діти подорожували по станціям, виконували цікаві завдання. Нагородою була зустріч з Королевою Знань.

Класні керівники провели  тематичні  уроки до 30 річниці незалежності України.  Для дітей проводились вікторини, віртуальні подорожі, вони виготовляли карту-складанку,  перегортали сторінки  історії України, активно брали участь в обговоренні історичних подій, висловлювали свої думки про патріотизм та любов до Батьківщини, передавали  побажання воїнам-захисникам!

День був насичений приємними та цікавими подіями! Дякуємо всім керівникам гуртків та педагогічному колективу за цікаво проведений час!