Життя школи у червні

Навчання в червні - незвична і неочікувана вимога сьогодення. Але вчителі нашої школи намагались зробити кожний день  цікавим та пізнавальним. Учні поглиблювали свої знання з навчальних предметів, переглядали документальні фільми, виконували творчі завдання та завдання високого рівня, розробляли проекти, обговорювали образи літературних героїв та відпочивали під час фізичної культури, граючи у спортивні ігри.

Одним з важливих етапів життя майбутніх одинадцятикласників є ЗНО (ДПА). 9 червня вчителем математики Збарживецькою Надією Миколаївною було проведено практикум із розв'язування задач. Учні позмагались у кмітливості, поміркували над заплутаними алгоритмами непростих завдань.