Життя школи у червні

Цікаво та насичено проходить продовження освітнього процесу  в 9-А класі.
     Перевірили та поглиблили свої знання з історії, української мови, літератури, математики, англійської мови, фізики, інформатики, виконуючи цікаві і логічні завдання із ЗНО та олімпіад.
     Відвідали краєзнавчий музей, виставку мініатюрних фігур, де вчитель мистецтва Андрюшина Мар’яна Василівна провела цікаву та захоплюючу екскурсію.
     Та здійснили колективний похід до музею АТО під  керівництвом учителів Коваленко Віри Олександрівни та Приходько Зіни Дмитрівни.
     Особливо пронизливо звучали слова екскурсовода, голови спілки ветеранів АТО Аксамітного  Костянтина Володимировича Голови Міжрайонної спілки воїнів АТО/ООМ, про друзів, з якими довелося іти шляхами війни, розповіді про тих, хто уже ніколи не побачить мирного неба.

8 червня цікаво і корисно пройшло заняття з української мови  у 9-А класі. Під керівництвом учителя української мови Приходько Зіни Дмитрівни учні виконували завдання з української мови ЗНО 2021 року.

Насичені будні і в учнів 9-Б класу. Разом із вчителями-предметниками вони поглиблювали свої знання, розв'язували цікаві завдання, програмували сайти, обговорювали літературних героїв, розширювали свій кругозір та закріплювали вже вивчений матеріал.

А 8 червня відпочивали, тому що спорт - це відпочинок! Разом із вчителем фізичної культури Онофрійчуком Олександром Федоровичем  позмагались у спритності під час гри у футбол та волейбол.