Життя школи у червні

4 червня учні 7-А класу у співпраці з вчителями інформатики Паламарчук Яною В'ячеславівною та Овчарук Ольгою Миколаївною поринули у віртуальний світ програмування ігрових процесів. Вони приєднались до всесвітньої ініціативи "Година коду", спробували свої сили у розробці алгоритмів для відомих всім дітям комп'ютерних ігор. Програмування сприяє розвитку критичного мислення, логіки та змушує шукати нестандартний підхід для розв'язку задач. Після виконання всіх завдань наші активні та кмітливі учні отримали сертифікати та позитивні емоції!

Книга - одне з найбільших чудес, створеною людиною. З тих пір, як люди навчилися писати, свою мудрість довіряли книгам. Сьогодні учні 7-Б класу з Нікіфоровою Наталією Станіславівною поринули у дивний світ книги, уявили минуле, заглянули в майбутнє. Повість О.Гавроша "Неймовірні пригоди Івана Сили" розповідає про неймовірні пригоди гірського силача Івана Сили. Діти склали паспорт твору, дали характеристику персонажів, висловлили думки, чому сподобався твір, відтворили за допомогою кольорів почуття, які викликала повість.

Цікавий, творчий, пізнавальний день був сьогодні у наших учнів!