Життя школи у червні

Сьогодні на занятті з англійської мови з учителем Близнюк Ольгою Борисівною учні 6-А класу спробували себе у ролі дизайнерів футболок "A T-shirt about me", поділилися своїми планами та бажаннями у проекті "Chooseday Thursday", а також взяли участь у грі " Pop it".

Найкращими дизайнерами визначено  Коленко ІринуГрабчак ЮліюЩербань Анастасію та Пилипенко Анну.
Найкращим гравцем в "Pop it" стала Щербань Анастасія.

Дуже цікаво та незвично пройшло заняття з іспанської мови з Руденко Юлією Василівною в 6 – Б класі. Діти мали  змогу поринути в дивовижний світ Іспанії. Під час подорожі дізналися багато цікавого та пізнавального про країну, мову якої вони вивчають із великим задоволенням. Відчули себе іспанцями, поспівавши пісні, погравши в різні ігри та виготовивши паспорти для подальшої мандрівки!

День пройшов весело, насичено та пізнавально. Учні отримали масу нових вражень та поповнили свої знання!