Життя школи у червні

Сьогодні на занятті із зарубіжної літератури із Андрюшиною Мар'яною Василівною учні 5-А класу спробували втілити свої фантазії у ролі акторів, режисерів-постановників, гримерів, сценаристів, фоторедакторів під час конкурсу «Я – літературний герой». Діти проявили креативність і показали свій творчий поенціал в осмисленні літературних героїв.

А ще п'ятикласники, які навчаються за проєктом ,,Інтелект України ", разом із Федотовою Лесею Олександрівною поринули у світ фізики і ознайомилися з тим, як діють закони природи, наскільки цікавий світ звуків. Під час розробки наукового проекту «Звук і ми» діти дізналися, що більшість явищ у природі супроводжуються характерними звуками, які сприймаються та розпізнаються  вухом людини і тварин та служать для орієнтування й спілкування, про класифікацію звуків та їх характеристики. Нестандартна форма роботи-навчання дозволила дітям в ігровій формі здобувати знання, ділитися ними, креативно мислити та аналізувати почуте.

Другого червня учні 5-Б класу разом з класним керівником Манько Оксаною Миколаївною провели день весело, цікаво, дружно. Відвідали розважальний центр "Ліквідатор", де активно відпочивали змагаючись в іграх на швидкість, уважність, спритність.

Сьогодні учні 5-В класу на занятті з образотворчого мистецтва з Краковською Анною Іванівною творили шедеври, застосовуючи нестандартні техніки малювання  Під час виконання творчих проектів їм допомагала навіть сама природа. Учні із задоволенням творили, фантазували та експериментували.

Цей день приніс задоволення всім, незважаючи на дощ, який створив неповторну мелодію природи!