День захисту дітей

1 червня у всьому світі відзначають День захисту дітей. Цей день асоціюється з веселощами, морозивом, атракціонами і початком літніх шкільних канікул.

Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них.

Дитинство - це чудова пора, тож нехай кожна дитина в цей прекрасний святковий день відчує на собі всю материнську і батьківську любов, їх підтримку і захист від усіх життєвих негараздів.

Наша школа, як друга домівка, з радістю та теплом щодня зустрічає своїх вихованців. Тому щороку в перший літній день ми відзначаємо це радісне свято. Сьогодні день пройшов з іграми, розвагами та різними конкурсами.

Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де дітки могли дати волю своїм фантазіям.