Засідання команд психолого-педагогічного супроводу

З 17.05 по 26.05 в школі проходили засідання команд супроводу учнів з особливими освітніми потребами, на яких учасники обговорили динаміки розвитку дітей та труднощі, які виникали протягом 2020/2021 навчального року.
Учителі розповіли про результати навчальних досягнень кожного окремого учня, вказали на труднощі у реалізації індивідуальної програми розвитку та ухвалили рішення щодо їх усунення в процесі подальшого навчання, а також виокремили основні завдання на наступний навчальний рік та надали рекомендації щодо освітніх потреб учнів на період літніх канікул.

До участі в команді супроводу 4Б класу (класний керівник Касьянова Л.А.) було запрошено директора Комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Уманської міської ради Музичук Анжелу Віталіївну, яка відмітила результативність впровадження Індивідуальної програми розвитку учениці з особливими освітніми потребами.

Зі сторони батьків висловлювалась подяка за організацію інклюзивного навчання, індивідуальний підхід до дітей, педагогічну компетентність вчителів.