26 квітня − День Чорнобильської трагедії

Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які відправились на зустріч невідомій небезпеці, виявивши жертовність та високий патріотизм зупиняючи ядерну катастрофу. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації.

«Чорнобиль» - слово, яке у кожного українця викликає сильні емоції. Це день, який сколихнув увесь світ та змінив ставлення до використання мирного атома. День, який змінив долі сотень тисяч людей.

В рамках проведення екологічного тижня та до 35 річниці з дня трагедії техногенної катастрофи в Україні, в 9 - А класі була проведена година спілкування на тему:" Поріс Чорнобиль нашою бідою".

5-Б - "Пам'ятаємо про трагедію".

У 8-А класі було проведено учителями Опантан О. М. та Коваленко В. О. бінарний урок пам'яті Чорнобильської трагедії.

Під назвою "Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить". Учителі розповіли про причини та наслідки трагедії, про подвиг ліквідаторів, яких було вшановано хвилиною мовчання. Учні переглянули відеофільм та прослухати поезії, присвячені Чорнобильській трагедії. У кінці уроку написали твір-роздум "Чорнобиль - це біль кожного".

В учнів 6-Б класу було проведено урок пам’яті «Дзвони Чорнобиля».

До річниці Чорнобильської катастрофи у всіх класних колективах нашої школи було проведено уроки, бесіди, тематичні години спілкування, під час яких учні вшанували пам'ять ліквідаторів за їх сміливість та відвагу.