Ми вас вітаємо!

Живи вільно!

Торгівля людьми - одна з найбільш актуальних проблем сучасності. Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей. Окрім економічних причин, які змушують шукати роботу закордоном або в різних регіонах своєї країни, важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми, є відсутність достовірної інформації про можливості працевлаштування, незнання своїх прав, поширення стереотипів і таке ін.

Подорож за кордон не завжди є безпечною! З чого почати планування подорожі за кордон?

Незалежно від мети – туризм, навчання, працевлаштування або поїздка до близької людини, яка мешкає в іншій країні, – ми починаємо не з пакування валізи, а зі збору необхідної інформації. Саме для надання такої інформації і був створений сайт 527.org.ua.

527 та 0 800 505 501 – це номери телефону Національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, спеціалісти якої надають консультації українцям, які планують поїхати за кордон, або повернулися в Україну з-за кордону та іноземцям, які перебувають в Україні. Усі консультації надаються безкоштовно та конфіденційно.

Учні 8-11 класів ознайомилися з поняттям "торгівля людьми", проявами цього явища в сучасному суспільстві, можливими ризиками та телефонами "гарячих ліній". Особливо цікавою для молоді стала навчальна настільна гра "Рожеві окуляри". В грі розкривається тематика проблем, пов`язаних з торгівлею людьми, визначення проблеми (термінологія, причини поширення в світі та в Україні), шляхи потрапляння українських громадян до тенет торгівлі людьми, основні права людини, правила безпечної поведінки для уникнення ситуацій, пов`язаних з торгівлею людьми.

   

Якщо Ви або Ваші знайомі дізналися про випадки торгівлі людьми, або стали жертвами цього ганебного явища, звертатеся за телефонами "гарячих ліній"

 

Веб-сайт: http://la-strada.org.ua