Тиждень природничих наук

В рамках проведення тижня природничих наук, учні 6-Б та 8-А з учителями Бубновською І. І., Опантан О. М. підготували смачне печиво та годівнички для прилітніх птахів. А ще наша школа взяла участь в екологічній акції "Оселя для птахів".

Також відбулися заходи з фізики. Традиційно учні 7-9 класів оформили виставку стіннівок.

Щиру цікавість викликали досліди та експериментальні завдання з фізики, які учні самостійно презентували для своіх однокласників.

Учні 9-а класу підготували проектну роботу «Досягнення космонавтики».

Вчитель географії Латуринська Наталія Йосипівна провела цікаві уроки на різну тематику та з застосуванням різноманітних інтерактивних, інформаційних форм роботи.

Тиждень був насиченим, пізнавальним, цікавим для всіх учасників навчального процесу!