Інформаційні зустрічі з батьками учнів 8-11 класів

03.03.2021 року у нашій школі працівниками сектору ювенальної превенції та фахівцями Уманського місцевого центр з надання БВПД у співпраці із класними керівниками 8-11 класів проведено освітньо-інформаційні зустрічі з батьками підлітків. Метою зустрічей було надання інформації щодо безпечної поведінки дітей в мережі Інтернет.
У ході розмови батьків було проінформовано про можливі ризики, шляхи потрапляння до суїцидальних інтернет-спільнот, обговорено, як можна виявити прояви кібербулінгу та допомогти постраждалим.
Також фахівці акцентували увагу на превентивній діяльності правопорушень серед неповнолітніх, видах та мірах покарання за протиправні діяння, а також відповідальності батьків та інших громадян за неналежне виховання дітей та втягнення неповнолітніх у протиправну діяльність.