Ми вас вітаємо!

"МИ В ЕФІРІ плюс"

А тепер детальніше…

Наші юні телезірки стали телеведучими нових випусків циклу дитячих пізнавальних культурно-мистецьких телепрограм із перекладом українською жестовою мовою, що поширюються засобами медійного простору.

У випусках діти розповідали цікаві факти про бойовий гопак, народження кобзи та бандури, магію барвистого намиста, символізм української хати, особливості складання хустини, мандри вареника, таємниці плетіння вінка.

Усі телепрограми можна переглянути у вільному доступі в мережі Інтернет на офіційному YouTube-каналі VESELKA TV.

Проєкт реалізується громадською організацією «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка TВ»  спільно з громадською організацією «Крим_ SOS» та благодійною організацією «Благодійний фонд з теплом у серці за підтримки Український культурний фонд  в рамках Програми «Культура плюс».

Проєкт надає кожному його учаснику можливість реалізувати свою мрію і навіть здійснити те, про що раніше не мріяли: побачити, як працює телебачення зсередини, навчитися правильно поводитись перед камерою; покращити техніку мовлення; взяти участь у ряді неймовірних зйомок, знайти нових друзів та просто незабутньо провести час!

Прем’єра презентації телепрограм проєкту "МИ В ЕФІРІ плюс" для її юних телеведучих відбулася 20.02.2021 у Старт Кінотеатрі, що входить до Мережі кінотеатрів КП "Київкінофільм".

 
Усім дісталися дипломи на згадку про участь у події, а також неймовірні емоції та досвід спілкування з дітьми з різних куточків України: Києва, Ірпеня, Умані, Вінниці .