Ми вас вітаємо!

ПРОФЕСІЙНЕ САМОВИЗНАЧЕННЯ

Якщо ти з дитинства мріяв стати лікарем, вчителем або космонавтом і дотепер не маєш сумніву щодо правильності свого вибору – у тебе немає проблем. Що б не говорили батьки, ти із завзятістю фанатика вивчаєш підручники з хімії чи біології або відвідуєш гурток «Юний фізик» і добре уявляєш собі, що будеш робити по закінченні школи.

Якщо це так, то ти – щасливчик. Тому що багато твоїх однолітків зовсім не уявляють собі, «ким бути» і куди вступати й чи вступати взагалі, коли продзвенить довгоочікуваний останній шкільний дзвінок.

Для того щоб обрати професію, необхідно, насамперед, пізнати себе.

Будь-яка професія вимагає, щоб у людини були присутні так звані «професійно важливі якості» – наприклад, для коректора важлива увага, для художника – образне мислення тощо. Тому, обираючи певну професію, важливо усвідомити, чи є в тебе ЗДІБНОСТІ, які відповідають професійно важливим якостям. У ситуації сумніву обирай ту професію, де твої здібності будуть максимально реалізовані у цій діяльності ти досягнеш найбільшого успіху.

Для того щоб не помилитися у виборі професії, треба розширювати свій кругозір стосовно світу професій.

 

ПЛАНУВАННЯ КАР’ЄРИ: 6 КРОКІВ ДО УСПІХУ

1. Планування кар’єри.

2. Підготовка резюме.

3. Соціальні мережі.

4. Підготовка до співбесіди.

5. Перші робочі дні.

6. Постійне навчання.

Отримайте конкретні поради щодо кожного з шести етапів розбудови своєї кар’єри, а саме: планування, створення резюме, використання соціальних мереж, підготовка до співбесіди, до першого робочого дня і постійне навчання за посиланням: