Засідання педагогічної ради

Порядок денний

проведення засідання педагогічної ради Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9

Уманської міської ради Черкаської області

від 05.01.2021

1. Про проведення Державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році.

Мельник О.І., директор ЗОШ №9

2. Про рівневе оцінювання результатів навчальних досягнень учнів 3-4 класів НУШ та особливості оформлення класного журналу НУШ.

Осіяненко Н.М., ЗДНВР ЗОШ №9

3. Про внесення змін до оформлення свідоцтва досягнень учнів 3-х класів НУШ.

Осіяненко Н.М., ЗДНВР ЗОШ №9

4. Про затвердження списку учнів 9 класу, претендентів на отримання свідоцтв з відзнакою та списку учнів 11 класу, претендентів на отримання золотих та срібних медалей.

Мельник О.І., директор ЗОШ №9

5. Про порядок проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році.

Осіяненко Н.М., ЗДНВР ЗОШ №9

6. Про затвердження нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

Мельник О.І., директор ЗОШ №9

7. Про зарахування підвищення кваліфікації педагогічним працівникам Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Уманської міської ради Черкаської області у 2020 році.

Осіяненко Н.М., заступник директора з НВР

8. Про затвердження річного плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Уманської міської ради Черкаської області на 2021 рік.

Осіяненко Н.М., заступник директора з НВР

9. Про оформлення результатів моніторингових досліджень навчальних досягнень учнів з особливими освітніми проблемами

Мухарська О.О., практичний психолог

10. Про внесення змін до режиму роботи  школи у ІІ семестрі 2020/2021 навчального року.