Декада профілактики негативних проявів в учнівському середовищі

Упродовж  листопада місяця у рамках проведення декади профілактики негативних проявів в учнівському середовищі в Уманській ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 проведено багато цікавих та змістовних заходів:

1. Зустріч з представником ювенальної поліції в рамках проведення декади профілактики негативних проявів в учнівському середовищі (3-В клас, класний керівник Крива В.М.).

2. Тестування «Я – авторитет, лідер?», бесіда «Заповіді людяності», бесіда з елементами тренінгу «Правила спілкування»  (6-А кл., класний керівник Овчарук О.М.).

3. Конкурс-вікторина «Що я знаю про здоровий спосіб життя?», поетичним девізом якого стали слова: «Бути здоровим – жити здорово!». Були представлені тести з основ здоров’я, зорієнтовані на формування в учнів практичних навичок дбайливого ставлення до свого здоров’я та здорового способу життя, плакати, виготовлені руками учнів» (6-Б клас, класний керівник Хливнюк В.М.).

4. Виховна година «Шкідливим звичкам скажемо — ні!» (7-А клас, класний керівник Близнюк О.Б.).

5. Бесіда в онлайн-форматі через Google Meet  «Здоров'я перш за перш за все. Ми обираємо здоровий спосіб життя (7-Б клас, класний керівник Паламарчук  Я.В.).

6. Демонстрація соціальних вдеороликів: «Що каже молодь про здоровий спосіб життя», «Відповідальність починається з мене» та інші. До відома учнів доведена інформація про сайти, що популяризують здоровий спосіб життя (9-А клас, класний керівник Латуринська Н.Й.).

7. Година спілкування «Світ проти насилля. Скажемо «Ні» булінгу» (9-Б клас, класний керівник Пелагіна Н.П.).

8. Година спілкування «Здоровий спосіб життя. Твоє життя - твій вибір» (10 клас, класний керівник Андрюшина М.В.).

9. Бесіда «Спосіб життя і здоровʼя», тестування «Визначення самооцінки», бесіда з психологом, батьківські збори «Як зберегти здоровʼя підлітка» (11 клас, класний керівник Яременко Л.В.).