Засідання педагогічної ради

Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9

Уманської міської ради Черкаської області

від 28.10.2020

1. Про концептуальні засади нового Державного стандарту базової середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 30 вересня 2020 року.

Мельник О.І., директор

2. Про продовження терміну осінніх канікул та режим роботи школи у післяканікулярний період.

Мельник О.І., директор

3. Про запобігання та протидію проявам насильства у закладах загальної середньої освіти.

Мухарська О.О., практичний психолог

4. Про затвердження Плану роботи школи із запобігання та протидії насильству та булінгу на 2020/2021 н.р.

Мухарська О.О., практичний психолог

5. Про підсумки проведення громадського огляду умов утримання, виховання і навчання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та інших категорій.

Кучеренко І.А., соціальний педагог

6. Про участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році.

Осіяненко Н.М., заступник директора з НВР

7. Про участь у XI Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2020/2021 навчальному році.

Осіяненко Н.М., заступник директора з НВР

8. Про участь у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2021».

Осіяненко Н.М., заступник директора з НВР

9. Про проведення у закладі Тижня української писемності і мови.