130-річчя рідної школи!

Сьогодні, 30 вересня 2020 року,

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9

відзначає свій славний 130-річний ювілей.

Шановні ветерани педагогічної праці, вчителі, учні, батьки, співробітники школи, усі, хто щоденною наполегливою працею примножує славу нашого навчального закладу!

У цей урочистий день прийміть найщиріші вітання та побажання подальшої успішної діяльності та плідної співпраці, творчого натхнення та креативних ідей, спільних прагнень та високих досягнень, цілеспрямованості, ентузіазму, гідних успіхів, бадьорості і сил.

Будьте окрилені, вірте у себе, а кожний день, проведений у стінах рідної школи, нехай дарує усім нам яскравість життя, радість пізнання, реалізацію своїх творчих задумів та здійснення мрій.

Процвітання, розвитку та успіхів тобі, наша рідна школо, на довгі роки!

Директор школи    О.І. Мельник

Голова профкому    М.В. Андрюшина