Тиждень пам’яті В.О. Сухомлинського

28 вересня все прогресивне людство відзначає роковини з дня народження В.О. Сухомлинського, який залишив нам, сучасним педагогам, величезну спадщину, яка по праву вважається «Золотим фондом Гуманної педагогіки». До дня вшанування видатного українського педагога-гуманіста та з нагоди 102 річниці від дня народження, в Уманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 у період з 21 по 28 вересня 2020 року організовано проведення тематичного тижня, у рамках якого проведено ряд цікавих та змістовних заходів.

Шкільним бібліотекарем підготовлено тематичну книжкову виставку «В.О. Сухомлинський - педагог-добротворець», з експозицією якої змогли ознайомитись усі бажаючі. До бібліотеки разом із своїми класними керівниками Ніколіч І.М. та Кокорузою Т.Б. завітали наймолодші школярі - першокласники та відправились у цікаву екскурсію-подорож по країні Казкарія разом з Василем Сухомлинським, під час якої дізнались багато нового та цікавого про великого Вчителя та послухали його повчальні твори.

Читання та малювання ілюстрацій до казок В.О.Сухомлинського «Малюємо казку» організували для учнів 2-х класів вчителі Тихонюк Н.Б. та Прищепа Н.Б. Зображуючи героїв літературних творів великого педагога, діти змогли сприйняти своїм маленьким сердечком глибинний зміст прочитаного твору.

Учні 3-х класів, прочитавши твори великого майстра слова В. Сухомлинського, з великим інтересом стали активними учасниками інсценізації творів під загальним гаслом «В кожному слові перлина».

Вчителі Однороженко І.В. та Касьянова Л.А. для учнів 4-х класів організували та провели цікавий КВК за творами В.О. Сухомлинського «Совість - учитель людини», участь у якому сприяла поглибленню знання про творчість видатного педагога та формуванню ціннісних ставлень та моральних якостей.

Цікаво та змістовно пройшла виховні години для учнів «Не словами, а добрими ділами», які підготували класні керівники 5-А та 5-Б класів Лагуш Л.В. та Манько О.М.

Заслуговують на увагу години спілкування, проведені у 6-А та 7-Б класах на тему: «8 принципів виховання від В.О. Сухомлинського» та «Видатний педагог В.О. Сухомлинський», проведені класними керівниками Овчарук О.М. та Паламарчук Я.В.

Глибокий виховний зміст мали і віртуальні зустрічі з Василем Сухомлинським, які підготували для учнів 5-9 класів гуртківці театральної студії під керівництвом вчителя зарубіжної літератури В.М. Хливнюк на тему: «Мудрі поради В.О. Сухомлинського».

Плідна робота, проведена педагогічно-учнівським колективом школи №9 сприяла вирішенню завдань сучасної школи з формування всебічнорозвиненої, гармонійної особистості, з високими моральними якостями, поширенню далекоглядної і перспективної ідеології, розробленої видатним педагогом і письменником Василем Сухомлинським.