Челендж «Подаруй осінню квітку рідній школі!»

Дружний учнівсько-педагогічний колектив Уманської ЗОШ № 9, отримавши естафету від дошкільного навчального закладу № 3 про проведення челенджу «Подаруй осінню квітку улюбленому дитячому садку!», активно включився у роботу.

24 вересня 2020 року представники від усіх учнівських колективів від першого по одинадцятий клас разом із своїми класними керівниками, зібравшись на шкільному подвір’ї, з нетерпінням чекали на надзвичайно цінне замовлення - доставку 20 кущів різнокольорових хризантем, які були вирощені турботливими руками квітникарів села Степківка. Долучилися до участі у челенджі і батьки: мама учениці 5-А класу подарувала школі три кущі чудових розквітлих хризантем, які стали гарним внеском до спільної шкільної справи.

Почесне завдання з висадки рослин на шкільних клумбах та у дворі початкової школи доручили учням 9-А та 9-Б класів під вмілим керівництвом класних керівників. Після завершення такої відповідальної і одночасно корисної справи, втомлені, але щасливі та задоволені, школярі з радістю передали естафету учнівсько-педагогічному колективу Уманського НВК № 17.

Відтепер хризантеми, які по праву вважаються королевами саду, чудово прикрашають ландшафт шкільних клумб та дарують радісний настрій, сонячне тепло усім оточуючим: школярам, вчителям, батькам та перехожим.