Місячник «Увага! Діти на дорозі!»

З метою попередження дитячого дорожньо - транспортного травматизму в Уманській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 у період з 01.09.2020 по 18.09.2020 організовано проведення місячника з безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!», у рамках якого проведено багато цікавих та різнопланових заходів.

До проведення заходів у початковій школі активно були залучені члени учнівського самоврядування на чолі з головою комісії по роботі з молодшими школярами Вікторією Мазуренко. За їх участю для учнів 1-х класів проведено ранкові зустрічі під девізом: «Дорожні знаки силу мають, від біди охороняють» та інформаційні хвилинки для учнів 2-х класів «В гостях у світлофора Моргайкіна». На уроці «Я досліджую світ» діти разом з казковими героями Світлофором Моргайкіним та Жабенятком повторили правила дорожнього руху, виготовили власні моделі світлофорів, а також відтворили дорожні ситуації.

У рамках проведення місячника «Увага! Діти на дорозі!» вчителі 4-Б класу Касьянова Л.А. та 3-В класу Крива В.М. залучили учнів до вивчення дорожніх знаків у креативний спосіб - через використання мистецтва стріт-арту «У країні дорожніх знаків». А вчитель 4-А класу Однороженко І.В. провела гру-атракціон «Увага, пішохід». Учні пригадали правила дорожнього руху, побували в ролі автомобілів, дорожніх знаків та пішоходів.

З метою повторення та закріплення знань учнів про правила дорожнього руху та безпечної поведінки на вулиці, формування умінь використовувати набуті знання у житті класними керівниками Лагуш Л.В., Манько О.М., Мулікою Н.В. для учнів 5-х класів була проведена квест-гра «Правила дорожнього руху знай - життя й здоров'я зберігай». Захід пройшов організовано, цікаво. Діти отримали масу задоволення та позитиву.

Учні 8-Б класу провели змістовну інформаційну хвилинку «Безпека на дорозі», а учні 8-А класу, разом із вчителем Опантан О.М., відвідали Уманський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, де взяли участь у цікавій та пізнавальній інтерактивній лекції, яку провів Загурулько О.В. Це сприяло поглибленню знань про дорожні знаки та формуванню практичних вмінь з виконання правил дорожнього руху.

На уроці «Основ здоров'я» вчителем  Кравець Н.В. було цікаво організовано захист проектів «Молоде покоління - за безпеку дорожнього руху», який сприяв вихованню почуття відповідальності за власне життя та життя інших людей.

Місячник з безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!», проведений у закладі за активної творчої співпраці учителів та учнів, сприяв активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму та формуванню у дітей правильної поведінки на вулицях, дорогах.