Шевченківський тиждень

Шевченківський тиждень  у нашій школі розпочався виставкою стіннівок та інформаційною виставкою" Незабутній Шевченко".

В рамках Шевченківського тижня у 5-Б класі пройшла поетична година "О думи мої!О слово моє!". Вчичитель: Ярова В.П.

Виховний захід "З Кобзарем у серці" у 6 класах. Вчичитель: Нікіфорова Н.С.

7- х класах проведено літературно - музичну композицію " Душа шукає слів, як молитов" за творами Ліни Костенко. Літературна зустріч присвячена 90- річчю великої поетеси сучасності. Вчитель: Коваленко В.О.)

Учні 11 класу підготували віртуальну зустріч із митцем Тарасом Шевченком ( усний журнал) , дізнались цікаві невідомі факти із життя поета. (Вчитель: Зерник Л.В.)

Вчителями розроблено і проведено цікаві тематичні уроки, виховні години, конкурси, вікторини.