Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня щорічно у всьому світі відзначають Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, щоб наступні покоління зберегли пам'ять про цю трагедію з метою запобігання в майбутньому акту геноциду.

Вся Україна вшановує пам'ять жертв Голокосту. Голокост - переслідування і масове знищення євреїв і ромів на українських територіях, окупованих нацистською Німеччиною.
І тому, сьогодні членами учнівського самоврядування було організовано та проведено історичну хвилинку на перерві для учнів нашої школи на дану тему.

У 9-Б класі було проведено годину спілкування «Голокост: Чужого горя не буває». Разом з учнями обговорювалися питання, пов’язані з трагічними подіями Голокосту. Переглядаючи документальний фільм, учні зрозуміли, через які страхіття довелось пройти людям. Ми зобов’язані берегти пам´ять про Голокост і не допустити повторення подібної трагедії у майбутньому.

28 січня 2020 року вчителем Опантан О.М. було проведено "Годину пам'яті". Учні 7 - А та 7 - Б класів з великим бажанням приняли участь. Абсолютну непорушну тишу викликав фрагмент документального фільму "Голокост в Україні".

У всіх класних колективах були проведені тематичні бесіди, години спілкування, історичні екскурси на дану тему.