Цікаві подорожі

6-А клас 14 грудня відвідав Фабрику різдвяних мрій. Створили свою іграшку з мріями, яку залишили на ялинці фабрики. Ельфи були чудові!) Кожен, також, привезе додому іграшку, яку розмалював сам.

21 грудня учні 3-Б класу теж здійснили подорож до фабрики ялинкових іграшок в Клавдієво. Дізналися що для іграшок використовують медичне скло,що 1 склодув за день видуває 300 іграшок, як сріблять іграшки та фарбують і багато ще цікавого,відвідали музей та мали можливість розмалювати власну іграшку з символом цього року - Мишеням)))

21 грудня 5 А клас здійснив поїздку в місто Київ у країну професій Кідландію. Діти змогли ознайомитись із більше ніж 50-ма професіями, спробували себе у ролі лікарів, стоматологів, страхових агентів, будівельників, дизайнерів, продавців супермаркету, молокозаводу і т. д.

22 грудня 4-А клас побував на екскурсії на фабриці новорічних іграшок у с.Клавдієво. Зарядилися позитивом та різдвяним настроєм.

Уже в котрий раз Київ радо зустрічає уманчан! 25 грудня учні 10 класу побували у Жовтневому палаці, переглянули виставу за класичним твором Миколи Гоголя "Вечори на хуторі біля Диканьки". Діти побачили відомих українських акторів та отримали позитивні емоції від переглянутої вистави.

Не оминули увагою діти і резиденцію Святого Миколая в Умані. Багато учнів нашої школи відвідали її. Тут вони писали Святому листи, у яких висловлювали прохання не лише для себе, а й для родини, друзів, нашої неньки-України. Ще розфарбовували новорічну іграшку, розважались з казковими героями, зустрілись і поспілкувались зі Св. Миколаєм. Було цікаво і весело.

Новорічний настрій створено! Чекаємо на свято!!!

н краси, поїздку на міліцейській та пожежні машині, а також на політ в літаку. Вир емоцій, захоплення, азарт в очах дітей зробили цей день неймовірним