Передноворічний марафон

Наша Україна славиться великими традиційними святами, обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові, доброти до української спадщини, повертається до традицій свого народу. Узимку, коли завершувалися роботи, частішали дівочі та парубочі гуляння. І от учні 3-Б класу ( Л.А. Касьянова) дали можливість згадати і оживити перед нами вечорниці в ніч на Андрія, а ігри, забави нагадали молодість батькам, бабусям, дідусям.

У  3-А   класі (І.В. Однороженко) відбувся святковий захід "А у нас лине коляда". До господарів завітали колядники і принесли радісну звістку про Різдво Христове. На святі панував дух Різдва, а українські вишиванки та гарні костюми додавали святковості , гарного настрою усім присутнім .

Кращі зразки українських традиційних обрядів майстерно зобразили в своїх "Вечорницях" учні 4 Б класу. Класоводом Кокорузою Т.Б. було підготовлено та проведено родинне свято, де учні з батьками та вчителями здійснили подорож у минуле українського народу, з віншуваннями, піснями і танцями оживили фольклорні надбання.

Мабуть, кожен з нас чекає дива напередодні новорічних свят. От і у нас протягом тижня учні початкових класів поринули у світ казки. Під час проведення свят, учнівське самоврядування застосували новий метод роботи - "Happening" ( Хепенінг - це певна форма дій, акцій, вчинків, під час яких митці намагаються залучити глядачів до гри, сценарій якої намічений тільки приблизно). Всі учні взяли активну участь у проведенні заходів.
Діти отримали море задоволення!!!

Передноворічний вечір  27.12 залишиться назавжди в серцях старшокласників, адже на новорічному вогник у вони вітали один одного, співали пісні, грали, веселилися.

Учні школи вітають з прийдешнім Новим роком!!!