Тиждень військово-патріотичного виховання

З метою формування патріотично зрілої особистості, розширення і поглиблення національно-громадянських і військово-патріотичних уявлень і знань Уманській загальноосвітній школи І-ІІІ ст.
№9 з 2 по 6 грудня 2019 року було проведено тиждень військово-патріотичного виховання, в рамках якого відбулося ряд заходів, присвячених Дню Збройних сил України.

У п'ятих класах пройшло спортивне свято присвячене Дню Збройних Сил України. Учні змагались між собою у цікавих та веселих конкурсах. Перевіряли себе на кмітливість, спритність, витривалість. Дівчата підтримували та заохочували своїх однокласників.

До Дня Збройних сил України до школи було запрошено військовослужбовця, учасника АТО, Прищепу Юрія Васильовича, який розповів учням 10-го класу про нелегку, але благородну професію військовослужбовця. Діти з виром емоцій та з гордістю зустріли Юрія Васильовича, цікавились військовим життям та із захопленням слухали розповідь офіцера.
Ця зустріч не залишила байдужим нікого, сповнила дітей життєвим оптимізмом та гордістю за тих, хто дарує нам мирне небо і благополуччя!

В Будинку дитячої творчості 6 грудня пройшов міський фестиваль інсценізованої патріотичної пісні "Пам'яті героїв". Учні нашої школи також взяли участь.