Всеукраїнський тиждень права

Уряд схвалив План заходів з проведення Всеукраїнського тижня права у 2019 році.

Рішення прийняте з метою координації міністерств, центральних органів виконавчої влади, обласних та Київської міської держадміністрацій в рамках проведення “Всеукраїнського тижня права” до річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

Передбачені розпорядженням заходи спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту.

Зокрема, планується організувати проведення в закладах середньої освіти виховних уроків для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству в школі.

У нашій школі Тиждень права розпочався виставкою стіннівок і проектів на тему :"Права та обов'язки очима дітей".

У всіх класних колективах було проведено тематичні виховні години, бесіди, години спілкування, на яких учні обговорили Конвенцію про права дитини, а також і свої обов'язки.