День Гідності та Свободи

Цього дня, 21 листопада, рівно шість років тому люди вийшли на вулиці, щоб висловити свою позицію щодо дружби з Євросоюзом. Після рішення уряду про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію України з ЄС українці зібралися на майданах. 21 листопада в Україні відзначають як День Гідності та Свободи, адже саме в цей день шість років тому розпочалася Революція, яка переродила українську націю.

Цей день потрібно пам'ятати, адже свобода та гідність стали найціннішими для українців. За це боролися наші пращури, за це ми воюємо і сьогодні з Росією.

Сьогодні в нашій школі День Гідності та Свободи відзначили заходами, що нагадали про події, які розпочались у листопаді 2013 року.

Учні молодших класів підготували виставку тематичних малюнків:

В початковій школі пройшли тематичні заходи :"ЗА УКРАЇНУ,ЗА ЗА ВОЛЮ". 3-Б клас вшанував пам'ять Небесної сотні,пам'ять загиблих під час Революції гітності.Нехай пам'ять всіх невпинно убитих згуртує нас живих ,дасть нам силу та волю. 1-А клас ( класний керівник Тихонюк Н.Б.) долучився до відзначення Дня Гідності та Свободи "Слава Україні!!! Героям слава!!!"  У 4-А пройшла година пам'яті "Герої не вмирають". В 4- Б класі пройшов урок мужності" Україна - територія Свободи і Гідності". Також було проведена година поетичних спогадів "Героям України".

В середній школі також пройшли тематичні заходи.

До Дня Гідності і Свободи учні 9- х класів переглянули документальний фільм "Небесна сотня. Зима, що нас змінила". Цю сторінку історії має пам'ятати кожен громадянин України.

Учні 10 класу перегорнули історичну сторінку з життя українського народу, присвячену до Дня Гідності і Свободи, розглянули демократичні цінності сучасної України.

Учнями 11класу був проведений загальношкільний захід присвячений Дню Гідності та Свободи.