Тиждень партизанської слави

День партизанської слави – 22 вересня – збігається з початком героїчної підпільно-партизанської боротьби з нацистськими загарбниками.

Цей день є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над нацистськими загарбниками, відновлення історичної справедливості щодо визнання масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.

З метою вшанування подвигу учасників підпільно-партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни в школі було проведено тиждень партизанської слави.

В рамках тижня відбулися такі заходи : випуск стіннівок, виставка-огляд літератури в бібліотеці, конкурс читців-декламаторів, тематичні виховні години.

Емоційно-насичено пройшов урок-дослідження «Стежками партизанської слави» для учнів 9-11 класів, який підготували учні 11-А класу та вчитель історії Онофрійчук Н.В.

Змістовними були виступи Яненко Тетяни, Баланівської Валерії («Партизанські операції: «Рейкова війна», «Концерт»);

Люлько Тетяни, Мельничук Анастасії, Сінько Таїсії, Ткачук Ніни («Діти-герої Черкащини»);

Бондаренко Ігор, Бодров Юрій, Лялько Віталій, Куш Ярослав («Командири партизанських загонів»).

Нехай День партизанської слави передається з покоління  в покоління і надалі, нехай  зберігає в наших серцях такі поняття, як Батьківщина, честь, обов’язок і пам’ять.