Ярмарок професій

Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків в житті молодої людини. Визначитися з цим вибором молоді щороку допомагають працівники служби зайнятості та освітяни. Одним із етапів професійного орієнтиру є ярмарок професій.

11 травня  відбулася ярмарка професій для учнівської молоді, на яку завітали і наші учні старших класів. Мета даного заходу – зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, розширити їх уявлення про робітничі професії, сформувати позитивне ставлення до них, надати інформацію про навчальні заклади.

Були встановлені інформаційні стенди, а також всі бажаючі отримали буклети. Від учасників Ярмарку професій наші діти мали змогу отримати інформацію про умови вступу, перелік спеціальностей та організацію навчання.