День пам’яті і примирення.

День перемоги для всіх – особливий день. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.

В нашій школі пройшло також ряд заходів присвячених : урочиста лінійка, в класних колективах відбулися виховні години, в бібліотеці та в фойє школи розміщена тематичні виставки.

Почесним гостем у цей день був учасник бойових дій, заслужений ветеран Умані – Мельник Андрій Петрович.

Андрій Петрович поділився своїми спогадами про ті часи, а також побажав миру та спокою не тільки в державі, але й кожній дитині та їх родинам!