ІНФОРМАЦІЯ

18.03.2019 року на засіданні педагогічної ради  Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст№9

обговорювалось питання «Про вибір і замовлення підручників для 6 і 11 класів».

Слухали: Орлик О.І. заступника директора школи з навчально-виховної роботи, яка ознайомила з наказом КНЗЧОІПОПП №73/01-19 від 12.02.2019 року про конкурсний відбір підручників.

Виступили: бібліотекар школи Служенко Т.С., яка довела до відома присутніх термін замовлення вибраних підручників для 6 і 11 класів.

Постановили:

1. Замовити для учнів 6-х класів наступні підручники:

1.1. «Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс)» Дячков С.В., 82 підручники для учнів та 2 для вчителів.

1.2. «Інформатика» Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В., 82 підручники для учнів та 2 для вчителів.

2. Замовити для учнів 11 класів наступні підручники:

2.1. «Українська мова (рівень стандарту)» Заболотний О.В., Заболотний В.В., 26 підручників для учнів та 1 для вчителів.

2.2. «Українська мова (профільний рівень)» Караман С.О., Горошкіна О.М., Караман О.В., Попова Л.О., 34 підручники для учнів та 2 для вчителів.

2.3. «Українська література (рівень стандарту)» Коваленко Л.Т., Бернадська Н.І., 26 підручників для учнів та 1 для вчителів.

2.4. «Українська література (профільний рівень)» Сльоньовська О.В., Мафтин Н.В., Вівчарик Н.М., 34 підручники для учнів та 2 для вчителів.

2.5. «Зарубіжна література (рівень стандарту)», Кадоб’янська Н.М., Удовиченко Л.М., 26 підручників для учнів та 1 для вчителів.

2.6. «Зарубіжна література (профільний рівень)» Ісаєва О.О., Клименко Ж.В., Мельник А.О., Бицько О.К., 34 підручники для учнів та 2 для вчителів.

2.7. «Історія України (рівень стандарту)» Власов В.С., Кульчицький С.В., 34 підручники для учнів та 2 для вчителів.

2.8. «Історія України (профільний рівень)», Власов В.С., Кульчицький С.В., 26 підручників для учнів та 1 для вчителів.

2.9. «всесвітня історія (рівень стандарту)» Гісем О.В., Мартинюк О.О., 34 підручники для учнів та 2 для вчителів.

2.10. «Всесвітня історія (профільний рівень)» Гісем О.В, Мартинюк О.О., 26 підручників для учнів та 1 для вчителів.

2.11. «Англійська мова (11-й рік навчання, рівень стандарту)» Нерсисян М.А., Піроженко А.О., 60 підручників для учнів та 2 для вчителів.

2.12. «Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)» Істер О.С., 60 підручників для учнів та 2 для вчителів.

2.13. «Біологія і екологія (рівень стандарту)» Соболь В.І., 34 підручники для учнів та 2 для вчителів.

2.14. «Біологія і екологія (профільний рівень)» Задорожний К.М., Утєвська О.М., Леонтьєв Д.В., 26 підручників для учнів та 1 для вчителів.

2.15. «Географія (рівень стандарту)» Коберник С.Г., Коваленко Р.Р., 60 підручників для учнів та 2 для вчителів.

2.16. «Фізика і астрономія (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом ЛещенкаО.І.)» Засєкіна Т.М., Засєкін Д.О., 34 підручники для учнів та 1 для вчителів.

2.17. «Фізика і астрономія (профільний рівень)» Засєкіна Т.М., Засєкін Д.О., 26 підручників для учнів та 1 для вчителів.

2.18. «Хімія (рівень стандарту)» Григорович О.В., 60 підручників для учнів та 2 для вчителів.

2.19. «Захист Вітчизни (рівень стандарту, Основи медичних знань)» Гудима А.А., Пашко К.О., Парасимів І.М., Фука М.М., 26 підручників для учнів та 1 для вчителів.